niedziela, 9 listopada 2014

Początek

                 Witam Was na moim blogu. Mam nadzieję, że poświęcicie trochę czasu i zostaniecie tu ze mną.

      Mam na imię Patrycja. Uwielbiam malować paznokcie i oglądać horrory więc jeśli znacie jakieś straszne horrory to możecie mi je napisać ;) Interesuję się modą jak większość dziewczyn więc trochę stylizacji pewnie zobaczycie :D

     Blog będzie miał różną tematykę. Najważniejsze, aby 
wam to przypadło to gustu, ponieważ to właśnie na waszej opinii mi zależy ;) Z czasem zapewne bardziej mnie poznacie, a własnie w tym momencie startuje nowy blog ;3