czwartek, 2 lipca 2015

Wierzyć?

 Kiedy ktoś pyta cię czy wierzysz w zjawiska paranormalne stanowczo zaprzeczasz, i nie myślisz o tym. Ale kiedy budzisz się nagle o 3:00 i idziesz do łazienki wszystko wydaje się inne i podejrzane. Nic nie jest takie jak za dnia. Wszystko jest ciemne i czarne.
  Masz wrażenie, że ktoś za tobą idzie. Obracasz się, ale nikogo tam nie ma. Wchodzisz do łazienki, po kilku minutach wychodzisz i znów to samo uczucie. Lęk? Może tak. Po chwili zaczynasz się zastanawiać i stwierdzasz, że tylko ci się wydawało. Wchodzisz do swojego pokoju. Teraz kolejna przeszkoda - łóżko.
 Może ktoś pod nim jest? Pokonujesz strach i wolnym krokiem zbliżasz się do łóżka. Czujesz oddech na swoich stopach. Uspokojony myślisz ze to twój pies. Kładziesz się na łóżku a pies już tam jest. Więc kto lub co to było? Nie masz odwagi sprawdzić.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz