wtorek, 7 kwietnia 2015

Każdy je ma?

 Dziś poruszę bardzo ważny temat. Mianowice chodzi o kompleksy.
Nie od dziś wiadomo, że każdy człowiek je ma.
Kompleksy sprawiają, że psuje się nasze samopoczucie,
chodzimy przygnębieni i nie możemy o nich zapomnieć. Większość z nas stara się je ukryć, ale wiadomo, że nie każdemu się to udaje.
 Moim zdaniem powinniśmy pracować nad naszymi kompleksami i dążyć do perfekcji, ale jeśli czegoś nie da się zmienić to po prostu to zaakceptujmy. Musimy zacząć
akceptować siebie i swoje ciało. Akceptacja samego siebie jest bardzo ważna, bo kiedy my zaakceptujemy siebie i swoje kompleksy inni nie będą ich zauważać, a my poczujemy się lepiej ;)


A wy co o tym sądzicie? Jakie wy macie kompleksy? Akceptujecie je? Napiszcie co o tym sądzicie, a ja was już żegnam i widzimy się niedługo ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz