Witam was ponownie na moim blogu :D
Dziś przychodzę do was z tagiem "Wolałbyś".
Więc zaczynajmy. Mam nadzieję, że Wam się spodoba ;)
Pytania:
1. Wolałabyś wyjść z domu z nieułożonymi włosami i w pełnym makijażu czy z ułożonymi włosami ale bez makijażu?
Zdecydowanie z ułożonymi włosami, ale bez makijażu, ponieważ nienawidzę kiedy włosy nie wyglądają tak jak powinny
2. Wolałabyś żeby zgolono Ci brwi, czy żeby wypadły Ci rzęsy?
Trudne pytanie, ale chyba wolałabym aby wypadły mi rzęsy
3. Wolałabyś robić do końca życia zakupy w MAC czy Sephorze?
W Sephorze
4. Wolałabyś mieć stały makijaż polegający na nałożeniu kredki ciemniejszej niż szminka czy trwałą ondulację w stylu lat 80?
Raczej wybrałabym stały makijaż polegający na nałożeniu kredki ciemniejszej niż szminka
5. Wolałabyś wyjść z domu ze źle nałożonym podkładem czy z przesadną ilością różu na policzkach?
Z przesadną ilością różu na policzkach
6. Wolałabyś nosić na co dzień spodnie MC Hammera czy obcisłe szorty kolarskie?
Zdecydowanie spodnie MC Hammera
7. Wolałabyś pomarańczową opaleniznę czy dziwnie wyglądającą opaleniznę w miejscu, którego nie można zakryć?
Dziwnie wyglądającą opaleniznę w miejscu, któego nie można zakryć ;p
8. Wolałabyś mieć źle obcięte włosy czy zły kolor włosów?
Źle obcięte włosy, ponieważ włosy zawsze mogą odrosnąć
9. Wolałabyś zostać pozbawiona na zawsze dostępu do youtube czy twitter'a?
Kiedyś do youtube, ale obecnie do twitter'a
10. Wolałabyś zrezygnować z używania pędzli czy mascary?
Zdecydowanie wolałabym zrezygnować z używania pędzli
A więc to już koniec. Co o tym sądzicie? Zgadzacie się ze mną? Do zobaczenia wkrótce ;)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz