środa, 8 kwietnia 2015
Bycie sobą?
Co tak naprawdę oznacza bycie sobą w XXI w.?
Żyjemy w czasach kiedy mówienie, że jest się sobą stało się modne. Wszyscy na około mowią, że są sobą, a może tak naprawdę są tacy jak wszyscy. Czy na pewno musimy być tacy jak wszyscy? Jak jakiś przypadkowy szary człowiek, którego mijasz w drodze do szkoły.
Czy musimy bać się wyjść do ludzi w innym ubraniu jak wszyscy? Czemu nie możemy założyć skarpetek na dłonie, czy bielizny na głowę? Bo co? Bo ludzie będą się krzywo patrzeć? Bo rodzice powiedzą, że nie wyglądamy jak nasi rówieśnicy z klasy, którzy podobno są tacy oryginalni?
Ubierajmy się tak jak chcemy, myślmy tak jak chcemy, mówmy to co chcemy, stawiajmy sobie poprzeczkę tak jak my chcemy, a nie tak jak dyktują nam inni ludzie i nie bójmy się być inni.
Mam nadzieję, że Wam się podobało i jak zwykle wyrażajcie swoją opinię w komentarzach, bo to właśnie na Waszej opinii mi zależy ;)
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
myślę że jest to dosyć kontrowersyjny temat ale ciekawie go poruszyłaś. pozdrawiam
OdpowiedzUsuńdaryyl.blogspot.com
Poruszyłaś mój ulubiony temat i opisałaś go w bezbłędny sposób! Dobrze by było gdybyś dodawała jakieś zdjęcia ;)
OdpowiedzUsuńBardzo fajny blog, może będę wpadać częściej ;)
Pozdrawiam i zapraszam
http://julia-and-lifestyle.blogspot.com/
masz rację. ubierajmy się jak chcemy i miejmy własne zdanie! bycie sobą jest najlepsze i popłaca :)
OdpowiedzUsuńjeśli masz 5 sekund wolnego czasu to prosiłabym o poklikanie w parę linków pod zdjęciami → http://cuteedoll.blogspot.com/2015/04/choies-wishlist.html ←
jeśli nie to przepraszam! pozdrawiam ☺