poniedziałek, 13 kwietnia 2015
Dziewczyny też grają w gry?
Kiedyś dziewczyna grająca w gry była wyjątkiem, inna niż wszystkie. Kiedyś dziewczyny grające w gry były typowymi "chłopczycami", nie lubiły siedzieć przed lustrem godzinami,ponieważ wolały pograć w GTA, CS'a czy Lol'a.
Na przestrzeni czasu dużo się zmieniło i obecnie wiele dziewczyn udaje, że gra w gry itp., a w tym czasie wolałyby pójść na zakupy. Oczywiście w byciu "typową dziewczyną" nie ma nic złego, ale po co udawać? Czy tego typu udawanie ma sens? Oczywiście, że nie. Jeśli lubimy grać w gry i lepiej się czujemy jako typowe chłopczyce lub bardziej interesują nas zakupy, ubrania czy kosmetyki to nie ukrywajmy tego i zajmujmy się tym co lubimy ;)
Znacie ludzi, którzy udają w ten sposób? Swoja opinię wyrażajcie w komentarzach, a my widzimy się niedługo ;)
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Ja mając 6 lat uwielbiałam jeździć samochodem w Mafii czy GTA :) Takie gry do teraz mnie interesują i je uwielbiam <3 Oczywiście uwielbiam też chodzić na zakupy.
OdpowiedzUsuńBardzo fajny pomysł na notkę :)
Pozdrawiam
http://with-dreams-of-the-world.blogspot.com