środa, 15 kwietnia 2015

Inspiracje

 Wielu z nas czerpie inspiracje z internetu czy z otoczenia już od najmłodszych lat. Mamy jakiś swój ideał, który chcemy osiągnąć. Na przykład jako małe dziewczynki podbieramy kosmetyki i ubrania swoim mamom, chcemy być takie jak one. Piękne, dorosłe i dojrzałe.
 Z wiekiem wiele się zmienia. Nasze spojrzenie na świat staje się inne. Nie wszystko wydaje się już takie proste,łatwe i cudowne. Poznajemy nowych ludzi i zawieramy nowe przyjaźnie, które nie zawsze są dla nas korzystne i odpowiednie. Naszą inspiracją stają się rówieśnicy i osoby, którymi otaczamy się na co dzień. Pragniemy być tacy jak oni i czasem robimy rzeczy, których potem możemy żałować, ale człowiek przez całe życie uczy się na błędach i własnie przez te błędy stajemy się lepsi.
 Z czasem zaczynamy rozumieć, że osoby, od których czerpaliśmy inspiracje nie byli tacy idealny jak nam się wcześniej wydawało i poznajemy kolejne osoby, które stają się dla nas inspiracją i tak przez całe życie. A może zamiast czerpać inspiracje od innych powinniśmy być inspiracją sami dla siebie?


Co o tym sądzicie? Jak rozumiecie ten post? Kto i co jest dla Was inspiracja? Do zobaczenia i widzimy się niedługo :* ;)

5 komentarzy:

  1. Każdy powinien iść własną drogą, a nie podążać za sladami innych, bycie sobą to własnie opinie, własny sposób bycia, bycie czyjąś kopią jest oklepane i najzwyczajniej w świecie nudne. Zapraszam do mnie ;) http://hiimmarta.blogspot.com/ obserwję ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja osobiście uważam, że kazdy powinien być sobą i nie powinień szukać inspiracji w kimś innym, bo można się niestety ale często zawieść :X

    Blog z artystycznymi i profesjonalnymi sesjami zdjęciowymi   http://moooneykills.blogspot.com/2015/04/white-cherry.html

    OdpowiedzUsuń
  3. Wydaje mi się, że dzieje się tak dlatego, że dojrzewamy :) I tak jak pisałaś, osoby które kiedyś były inspiracją i które próbowaliśmy naśladować (dla łatwego przykładu np. jakies aktorki) dzisiaj już wcale nas nie interesują :)
    http://clauditta-blog.blogspot.dk/

    OdpowiedzUsuń
  4. Masz zupełną rację! zapraszam do mnie: http://zdekoncentrowana.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  5. Gratuluję ! Zostałaś nominowana do LBA. Wszystkie szczegóły tutaj : http://fashionsiden.blogspot.com/2015/05/nominacja-do-lba-liebster-blog-awards.html#

    OdpowiedzUsuń